Praxe a stáže v NESEHNUTÍ

Chceš si vyzkoušet, zda umíš využít v praxi to, co už znáš ze školy? Zajímá tě psaní projektů a vytváření grantových žádostí? Už víš, jak funguje nezisková organizace a jak realizuje své projekty?  Jaké to je spolupracovat s ostatními dobrovolníky a dobrovolnicemi?  A co takhle pracovat „bez šéfa“ v ne-hierarchickém pracovním prostředí?
To vše a ještě mnohem víc si můžeš vyzkoušet během své praxe v NESEHNUTÍ!

 

Praxe u nás vás může mnohé naučit, zároveň nám v mnohém můžete pomoci také vy. Nejdříve si naleznete program, který je vašim zájmům nejblíž, pak se potkáme a domluvíme, co se zrovna v programu chystá a s čím je třeba pomoct. Dále už budete fungovat jako plnohodnotný/á člen/ka týmu a úzce spolupracovat na projektu nebo akci, která bude zrovna aktuální.

Praxe je zároveň skvělou příležitostí, jak proniknout do fungování neziskové organizace a dozvědět se něco více o NESEHNUTÍ  a jeho projektech. Můžete se poznat se zajímavými lidmi, účastnit se aktivně či pasivně našich akcí, udělat něco užitečného nejen pro sebe, ale i pro ostatní.

 

Podmínky stáže v NESEHNUTÍ:

Protože my tě chceme poznat a ty se chceš něčemu novému naučit, je třeba, abychom naši společné spolupráci věnovali určitý čas. Ideální doba stáže je dva až pět měsíců. Pracovní doba může být značně flexibilní, nicméně je třeba počítat s odpracováním minimálně pěti týdně. Jelikož chceme mít pro každého našeho praktikanta nebo praktikantku dostatek času a prostoru pro asistenci, je počet stáži pro jeden semestr omezen na čtyři místa. Pokud tedy máte o prax skutečně zájem, hlaste se s předstihem.

 

 

V případě zájmu mi napiš na barbora.bakosova@nesehnuti.cz, ráda zodpovím tvé dotazy!