19.07.2013

Zapojte se do kampaně za zdravotní pojištení migrantů a migrantek!

Zapojte se do kampaně za zdravotní pojištení migrantů a migrantek!

Hledáme dobrovolníky a dobrovolnice pro Kampaň za zdravotní pojištění migrantů a migrantek. Jedná se o přímou asistenci a pomoc s přípravu podkladů v rámci této kampaně (tiskové zprávy, monitoring tisku apod.), dále oslovování vybraných subjektů s tématem kampaně, pomoc s plánováním a organizací veřejných akcí kampaně (promítání, diskuze, výstava, benefiční koncert), účast na strategických a plánovacích schůzkách, administrativní podpora.

Nabízíme zkušenost s prací v nevládní organizaci v oblasti vedení veřejné kampaně a řešení konkrétní problematické oblasti, jež se dotýká života více než 100 tisíc migrantů a migrantek v České republice, vše pod odborným vedením zkušených pracovníků a pracovnic. Jedná se o práci v malém příjemném kolektivu, nabízíme flexibilní dobu výkonu činnosti (včetně práce z domu), konkrétní rozsah a náplň spolupráce by byla předmětem dohody. Rovněž nabízíme potvrzení o vykonané praxi a možnost dlouhodobější spolupráce s organizací.

Nabízená činnost může být užitečnou zkušeností zvláště pro studenty práv či sociálně a humanitně zaměřených oborů VŠ nebo VOŠ.

Termín zahájení spolupráce: začátek září (příp. dle domluvy možno i dříve). Preferujeme dlouhodobější spolupráci (alespoň v délce 3 měsíců).

Všem zájemcům předem děkujeme za nabídky.

Kontakt: Linda Janků

tel. 777 254 821, linda@nesehnuti.cz

Bližší informace o naší činnosti naleznete na webových stránkách:

http://spolecnekrozmanitosti.cz/aktivity/kampan-za-zdravotni-pojisteni-migrantu-a-migrantek/

www.zdravotnipojistenimigrantu.cz

Podpořte nás